Стоматологи проводять більшу частину робочого часу зосереджуючись на дуже дрібних деталях в обмеженому просторі.
Використання бінокулярних луп створює комфортні та ергономічні умови для точних маніпуляцій. Разом з Admetec ви можете підняти якість роботи та результати лікування на новий рівень!
Стоматологи проводять більшу частину робочого часу зосереджуючись на дуже дрібних деталях в обмеженому просторі.
Використання бінокулярних луп створює комфортні та ергономічні умови для точних маніпуляцій. Разом з Admetec ви можете підняти якість роботи та результати лікування на новий рівень!
Покращують якість роботи
Попереджають біль у спині та шиї
багатократно зростає точність виконання всіх медичних маніпуляцій
дають можливість працювати сидячи прямо
Запобігають погіршенню зору
дозволяють бачити дрібні деталі без напруги
Надлегке та потужне бездротове світло
Міцні та невагомі оправи з титанового сплаву
Лупи вклеєні по індивідуальним параметрам
Корпус с анодованого алюмінію
Високотехнологічні японські лінзи
Бінокуляри відносяться до індивідуальної оптики, виготовляються тільки під вас, з урахуванням індивідуальних особливостей зору і робочої ергономіки, тому прояснення ваших потреб і особливостей – важлива частина нашої роботи. Тільки так ви отримаєте продукт, яким із задоволенням будете користуватися довгі роки.
Що йде у комплекті
Серветка з мікрофібри
Міцний, зручний
та стильний кейс
Фіксуючий ремінець
Інструкція та гарантія
Табличка з вашим ім'ям
Зарядна база
Сервісна викрутка
Помаранчевий фільтр
Три акумулятори
Бінокулярні лупи
LED-освітлювач
Мережевий адаптер
Бінокулярні лупи
Як відбувається замовлення?
1. Заявка
Ви залишаєте заявку на нашому сайті, пишете у месенджері або телефонуєте і наш менеджер домовляється з вами про зустріч у шоурумі або у вас у клініці, біля вашого робочого місця.
2. Зустріч
Ви зустрічаєтесь с нашим менеджером. У нашому шоурумі є все необхідне, щоб зімітувати вашу звичайну робочу ергономіку і "наживо" випробувати всі зразки. Ви можете розраховувати на нашу гостинність, гарячий чай та повну залученість нашої команди.

Якщо вам складно знайти час для візиту, наш менеджер приїде до вас у клініку зі зразками бінокулярів та світла, зробить презентацію та відповість на всі запитання. Ви виберете тип оптичної системи, збільшення та оправу, які будуть для вас оптимальними. Будь ласка, розрахуйте свій час – підбір оптики та виміри тривають близько години.
3. Заміри
Якщо ви готові зробити замовлення, менеджер виміряє вашу міжзіничну та робочу відстань, сфотографує вас та заповнить форму, в якій будуть відображені всі деталі замовлення, включаючи колір оправи та написання вашого імені латиницею, адже і самі бінокуляри, і кейс для них будуть іменними.

За необхідності вам потрібно буде пройти обстеження у окуліста, щоб якнайточніше врахувати всі особливості вашого зору в кінцевому продукті (висновок окуліста можна буде вислати нам в месенджер).
4. Передоплата
Ви підписуєте форму замовлення і робите 50% передоплату, яка приймається в євро, доларах чи гривні. Конвертація здійснюється за середнім курсом на момент замовлення. Способи оплати: готівкою, на розрахунковий рахунок, грошовий переказ.
5. Виготовлення
Менеджер надсилає інформацію до Ізраїлю, де фахівці Admetec виготовлять вашу оптику.
6. Доставка
За 4-6 тижнів ваша нова оптика у вас! Ви можете заїхати за нею як до нашого офісу, так і домовитися про зустріч у вас в клініці. Ви сплачуєте залишок вартості замовлення і насолоджуєтеся усіма перевагами індивідуальної оптики та ергономічної роботи з нею.

Гарантія на бінокуляри та світло: 2 роки
Наш шоурум
Залишити заявку
Заповніть форму і наш менеджер зв'яжеться
з вами найближчим часом
Який товар вас цікавить?